Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi

Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi, yüksek emici yapısıyla tüm gece boyunca sızdırmaya karşı süper koruma sağlar. Süper emici bölgesi sayesinde yetişkin hastalar ve için daha yüksek koruma ve güvenli bir koruma sağlarken, nefes alabilen tekstil üst yüzeyi ile de cildi tahriş etmez. Vücuda uyumlu tasarımı ve koku önleme teknolojisine sahip hasta bezleri, rahat ve konforlu bir uyku sağlar. Defalarca açılıp kapanabilen güvenli bant sistemi ıslaklık, krem ve yağlardan etkilenmez. Islaklık göstergesi sayesinde bezin değişmesi gereken zamanı göstererek hem pratik hem de güvenli bir kullanım sağlar. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir

Devamını Oku

Ürün Özellikleri

Tüm Evony ürünleri, ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanıyor.

Nefes Alabilen Tekstil Üst Yüzey

Evony yetişkin bezinde, bez kullanımı sebebi ile terlemenin verdiği rahatsızlığı azaltan nefes alan tekstil üst yüzey kullanılmıştır. Uzun süreli kullanımlarda dahi cilt ferahlık hissini kaybetmez.

Koku Önleme Teknolojisi

İnkontinans problemi yaşayan bireylerin en büyük problemlerinden biri olan kötü koku problemi göz önünde bulundurularak hazırlanan Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi, kötü koku önleme teknolojisi ile bu problemin önüne geçiyor. Kötü kokudan kaynaklı rahatsızlık ve huzursuzluk hissi, Evony ile son buluyor.

Vücuda Uyumlu Tasarım

Her aşaması konforunuzu düşünerek hazırlanan Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi, vücudunuzu tam kavrayan yapıya sahiptir. Bel ölçüsüne göre ayarlanabilen belbantları ile maksimum konfor sunar. Tüm gece huzurlu ve konforlu bir uyku sağlar.

Benzer Ürünlerimiz

Evony Emici Külot

Evony Yatak Koruyucu Örtü