Evony Premium Esnek Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi

Ağırlığının 30 katı sıvı emen tanecikleriyle gece sızdırmaya karşı koruma sağlar. Bakteri tutmayan yeşil üst yüzeyiyle kötü koku oluşumunu önler. Bel ölçüsüne göre rahatlıkla ayarlanabilen esnek belbantları sayesinde şişkinlik anlarında dahi hastayı rahat ettirir. Islaklık, krem ve yağlardan etkilenmeyen, defalarca açılıp kapanabilir güvenli bant sistemine sahiptir. Islaklık göstergesi sayesinde bez değişim zamanını kolayca fark etmeyi sağlarken, özel dokusu sayesinde ses yapmaz ve nefes alabilen yapısı ile konforlu ve rahat hissettirir. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir.

Devamını Oku
Paket Seçenekleri

Ürün Özellikleri

Tüm Evony ürünleri, ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanıyor.

Nefes Alabilen Tekstil Üst Yüzey

Evony Premium Esnek Belbantlı Yetişkin Hasta Bezinde, bez kullanımı sebebi ile terlemenin verdiği rahatsızlığı azaltan nefes alan tekstil üst yüzey kullanılmıştır. Uzun süreli kullanımlarda dahi cilt ferahlık hissini kaybetmez.

Yüksek Emicilik

Yüksek Emici yapısı sayesinde uzun süreli kullanım ve tüm gece koruma sağlar. Sıklıkla bez değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırır ve gece sızdırma tedirginliğinin önüne geçer.

Vücuda Uyumlu Tasarım

Her aşaması konforunuzu düşünerek hazırlanan Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi, vücudunuzu tam kavrayan yapıya sahiptir. Bel ölçüsüne göre ayarlanabilen belbantları ile maksimum konfor sunar. Tüm gece huzurlu ve konforlu bir uyku sağlar.

Koku Önleme Teknolojisi

İnkontinans problemi yaşayan bireylerin en büyük problemlerinden biri olan kötü koku problemi göz önünde bulundurularak hazırlanan Evony Premium Esnek Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi, kötü koku önleme teknolojisi ile bu problemin önüne geçiyor. Kötü kokudan kaynaklı rahatsızlık ve huzursuzluk hissi, Evony ile son buluyor.

Benzer Ürünlerimiz

Evony Emici Külot

Evony Yatak Koruyucu Örtü